HAKKIMIZDA

           Yatak odasında iki kişilik  ve tek kişilik olmak üzere iki adet yatak mevcut olup beş kişi rahatlıkla kalınabilecek kapasitede 1+1 daireler bağımsızdır. Yatak odasında gardırop, komindin mevcuttur.

           Her dairenin kendine ait bağımsız mutfağı ve her dairenin odalarına girişte iki ayrı kapı bulunmaktadır.Yatakları  otel tipi olup  İŞBİR marka full ortopediktir. Donanımlı  mutfak(tüm mutfak araç ve gereçleri mevcut) aynı zamanda  oturma odası olarak iki adet  çekyat, buzdolabı, uydu sistemli televizyon, kablosuz (WİFİ)internet vardır.
          Her iki cephede oturma balkonları bulunmaktadır. Ön cephe Semadirek adası deniz manzaralı arka cephe bahçe ve dağ manzaralıdır.Arka bahçemizde ki geniş çim alanında dinlenip mangal keyfi yapabilirsiniz. Bahçemizde yetiştirilen taze sebze ve meyveler misafirlerimize ikram edilmektedir Güneş enerjisi, su deposu ve jeneratör vardır.Her saat kesintisiz sıcak su bulunmaktadır.

         Apart&Pansiyonumuzun bulunduğu konumu merkezi olup Kaleköy’e  yürüyüş mesafesinde beş dakika, denize uzaklığı ise on dakikadır. En yakın  Yıldızkoy’da denize girilmektedir. Yıldızkoy’da doğal kayalıklar Türkiye’nin ilk ve tek su altı milli parkı bulunmaktadır. Diğer koylara Aydıncık’a araçla on beş dakika Kuzu Limanı’na ise on dakikadır.Ulaşım ve park sorunu bulunmamaktadır.

       Gökçeada Deniz kızı ailesi olarak misafirlerimizin sakin ve huzurlu tatil geçirmesi için kailteli hizmet sunmak ilkesiyle müşteri memnuniyetini sağlamak birinci hedefimizdir.

       Rüzgârın kekik kokusunu savurduğu Gökçeada, berrak denizi ıssız koyları insan eli değmemiş yeşilliği ile temiz ve konforlu işletmemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

       

       

GESTAŞ GÖKÇEADA SEFER BİLGİLERİ